Parteneriate

Image and video hosting by TinyPic Regulamentul, anunturi importante, intrebari, sugestii ce tin de forum

Parteneriate

ten five
Newbie

13 Aug 2011, 09:37 #1

Pt. a incerca sa populam forumul , de ce nu doriti sa facem parteneriate cu diverse forumuri ?
Reply
Like

catalina patty
Devotee

14 Aug 2011, 11:33 #2

Ar fi o idee.
[TCZ]Female,19,Romania,Confused[/TCZ]
Reply
Like

tamella
Wizard

14 Aug 2011, 13:39 #3

nu imi place expresia "sa populam forumul" :-w
[TCZ],,,[/TCZ]
Reply
Like

ten five
Newbie

15 Aug 2011, 13:57 #4

dar ce are acesta expresie ?:))
adika sa atragem useri... activi in primul rand...
Reply
Like

mariminita
Active

15 Aug 2011, 19:18 #5

Beleaua este ca nu intotdeauna cantitate e sinonim cu calitate. Prea multa publicitate pe forumuri romanesti inseamna sa te trezesti si cu oameni care iti spun ca "esti varza" (am ales o formulare mai blanda din cele pe care le poti gasi la noi ) daca urmaresti o telenovela ori iti place actorul cutare. In general cam toti cei care am ajuns aici am transpirat cautand si foarte multi ne-am facut "educatia" pe forumuri de afara unde toata lumea vorbeste frumos. Ar fi o idee buna daca am contacta asemenea foruri dar desi majoritatea o rupem mai mult sau mai putin in spaniola ori engleza nu imi imaginez cati ar putea pricepe o boaba de romana, care e limba folosita cel mai des de noi. Ar trebui trecute la fiecare topic explicatii in spaniola ca sa inteleaga si ei.
[TCZ]Female,,Romania,Relaxed[/TCZ]
Reply
Like

utzy
Senior

17 Aug 2011, 07:16 #6

Nu sint de acord cu ideea aceasta ,fuziunile acestea nu au si rezultate pe masura , avem useri ,,activi '' nu ducem lipsa , avem oameni de calitate pe forum asa ca eu zic sa stam in banca noastra si sa ne vedem de ale noastre mai departe .
Reply
Like

jakharo
Junior

17 Aug 2011, 20:08 #7

utzy @ Aug 17 2011, 06:16 AM wrote: Nu sint de acord cu ideea aceasta ,fuziunile acestea nu au si rezultate pe masura , avem useri ,,activi '' nu ducem lipsa , avem oameni de calitate pe forum asa ca eu zic sa stam in banca noastra si sa ne vedem de ale noastre mai departe .
De acord cu tine. De fapt eu sunt absolut impotriva unei aliante intre forumuri, pentru ca sigur ar aparea conflicte, certuri, scandaluri
The truth is written all over our faces.
Reply
Like

rnina15winter
Regular

20 Aug 2011, 19:58 #8

;;) Parteneriatele la modul general - sub orice forma,daca vrei - sunt viabile in timp ,in proportie cam de 10/15 % ........ =(( ....

si chiar si-atunci, presupun o forma ideala de completare ca sa reziste ;

in cazul de fata, marea majoritate sa stie sa scrie corect in engleza si spaniola cel putin - asta e forma minima de respect si apreciere fata de forumul partener;

asa cum precizeaza f. corect marinimita, nu putem pretinde lb.romana :off: din pacate...
[TCZ]Female,,Romania,Relaxed[/TCZ]
Reply
Like

utzy
Senior

20 Aug 2011, 20:06 #9

jakharo @ Aug 17 2011, 08:08 PM wrote:
utzy @ Aug 17 2011, 06:16 AM wrote: Nu sint de acord cu ideea aceasta ,fuziunile  acestea nu au si rezultate pe masura , avem useri ,,activi '' nu ducem lipsa , avem oameni de calitate pe forum asa ca eu zic sa stam in banca noastra si sa ne vedem de ale noastre mai departe .
De acord cu tine. De fapt eu sunt absolut impotriva unei aliante intre forumuri, pentru ca sigur ar aparea conflicte, certuri, scandaluri
asa este si se stie foarte bine din experientele noastre jakharo :-s si cit de activi useri ne propune tenfive asa ca el ?!

rnina15winter @ Aug 20 2011, 07:58 PM wrote: ;;) Parteneriatele la modul general - sub orice forma,daca vrei - sunt viabile in timp ,in proportie cam de 10/15 % ........ =(( ....

si chiar si-atunci, presupun o forma ideala de completare ca sa reziste ;

in cazul de fata, marea majoritate sa stie sa scrie corect in  engleza si spaniola cel putin - asta e forma minima de respect si apreciere fata de forumul partener;

asa cum precizeaza f. corect marinimita, nu putem pretinde lb.romana :off: din pacate...
subscriu nina ;)
Reply
Like

mnika
Regular
mnika
Regular

22 Aug 2011, 16:10 #10

nici mie nu imi pare o idee buna cea cu parteneriatul... noi suntem un forum unit, ne intelegem bine intre noi si cei care ar veni nu stim cat sunt de seriosi, parerea mea este sa stam cuminti ;;) ;;)
Reply
Like