Izaura TV - Tippek

Infók, hírek, kérdések.....

May 7th, 2018, 10:16 pm #361

Persze, mert régen ment, és ráadásul akkoriban még működtek a földi adók, sok embernek nem volt storytv-je. Mellesleg a Marimar egy minőségi sorozat. Én 2008-ban vagy 9-ben néztem. De pontosan ebben a sávban megállná a helyét egy másik régi sorozat is, amit nem ismételtek még, vagy amit nem is adtak le.
Last edited by Gabino on May 7th, 2018, 10:18 pm, edited 1 time in total.
Like
Share

May 7th, 2018, 10:18 pm #362

Mondjuk a Guberalos Maria-t is leadhatnak
Like
Share

May 7th, 2018, 10:31 pm #363

en ugy ev vegere latom mar hogy leadjak a Sin senost vagy jovo ev elejen
Like
Share

May 7th, 2018, 11:20 pm #364

Riley wrote: en ugy ev vegere latom mar hogy leadjak a Sin senost vagy jovo ev elejen
Mit használtál? Tükröt vagy kristálygömböt? xD
Like
Share

May 8th, 2018, 10:03 am #365

Nagyon vicces vagy De szinte vartam hogy belém kotsz ,nem te lennél ha nem irtal volna
Like
Share

May 8th, 2018, 6:28 pm #366

Riley wrote: Nagyon vicces vagy De szinte vartam hogy belém kotsz ,nem te lennél ha nem irtal volna
Kedves Riley!

Rendszeresen olvasom a fórumot, és automatikusan figyelmen kívül hagyom a hozzászólásaid, mivel azok nem tartalmaznak mást, mint:

A, remelem az izaura leadja a sin seno masodik evadjat meg utana a harmadikot is
B, a sin seno si hay paraiso remelem a szeretned kell után jon
C, miert nem adja mar le az izaura a sin seno si hay paraiso masodik evadjat

Nem akarlak megbántani, de egy fórum azért van, hogy ismerkedjünk, jókat beszélgessünk, és nem egy témát feszegetni kb minden hozzászólásban.

Suxel valóban túl ment a határon, viszont egy idő után sajnos a hozzászólásaid kb önmaguk karikatúrája. Én már csak mosolyogni tudok rajtuk. Biztosan mindannyiunknak van olyan sorozata, amit itthon valami miatt nem mutattak (még) be, mégis kibírjuk, lenyeljük és élünk tovább. És nem feszülünk rá görcsösen a témára.
Like
Share

May 8th, 2018, 6:53 pm #367

Én 100%-osan igazat adok Riley-nak, hiszen a Csajok, szilikon nem egy átlagos sorozat, hanem évados, és ha valaminek megveszik az első évadát, csak reménykedjen már az ember, hogy leadják a többit is, úgy lenne tisztességes.
A másik. Ha szerinted ez egy ismerkedős, barátkozós fórum, akkor nem illendő ledegradálni mások hozzászólásait ilyenfajta beszólásokkal, persze lehet engem is kritizálni, de szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy kifejtse a véleményét, milyen sorozatot szeretne, elvégre erre is van a fórum, vagy tévedek???
Like
Share

May 8th, 2018, 7:01 pm #368

Gabino wrote: Én 100%-osan igazat adok Riley-nak, hiszen a Csajok, szilikon nem egy átlagos sorozat, hanem évados, és ha valaminek megveszik az első évadát, csak reménykedjen már az ember, hogy leadják a többit is, úgy lenne tisztességes.
A másik. Ha szerinted ez egy ismerkedős, barátkozós fórum, akkor nem illendő ledegradálni mások hozzászólásait ilyenfajta beszólásokkal, persze lehet engem is kritizálni, de szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy kifejtse a véleményét, milyen sorozatot szeretne, elvégre erre is van a fórum, vagy tévedek???
koszonom ..persze vannak mas sorozatok is amiket szeretek es szivessen latnak a tvbe de nagy kicseszes volt ez a nezokkel amit a Izaura tv csinalt..lassan mar premier sorozat se fog naluk menni csak ismetlesek
Like
Share

May 8th, 2018, 7:02 pm #369

Dan17 wrote:
Riley wrote: Nagyon vicces vagy De szinte vartam hogy belém kotsz ,nem te lennél ha nem irtal volna
Kedves Riley!

Rendszeresen olvasom a fórumot, és automatikusan figyelmen kívül hagyom a hozzászólásaid, mivel azok nem tartalmaznak mást, mint:

A, remelem az izaura leadja a sin seno masodik evadjat meg utana a harmadikot is
B, a sin seno si hay paraiso remelem a szeretned kell után jon
C, miert nem adja mar le az izaura a sin seno si hay paraiso masodik evadjat

Nem akarlak megbántani, de egy fórum azért van, hogy ismerkedjünk, jókat beszélgessünk, és nem egy témát feszegetni kb minden hozzászólásban.

Suxel valóban túl ment a határon, viszont egy idő után sajnos a hozzászólásaid kb önmaguk karikatúrája. Én már csak mosolyogni tudok rajtuk. Biztosan mindannyiunknak van olyan sorozata, amit itthon valami miatt nem mutattak (még) be, mégis kibírjuk, lenyeljük és élünk tovább. És nem feszülünk rá görcsösen a témára.
amugy ha mar a ismerkedesrol szol a forum es a jokat beszelgetesrol miert ez a 4ik hozzaszolasod?valahogy meg se akarsz ismerkedni 
Like
Share

May 8th, 2018, 11:05 pm #370

Jajj, ne márrrr.....itt tréfálkozni sem lehet? Nem kell mindent mellre szívni, viccesen vissza kell szólni, nem megsértődve. :D Csepp humorérzéketek sincs? Jajajajajjj.
Ha jobban esik, akkor leírom: szánom - bánom ( nem volt nehéz: 12 karakter + 2 szóköz) :D
Like
Share

May 9th, 2018, 9:13 am #371

Most komolyan, ilyenen miért kell vitatkozni? Egyszer biztosan le fogják adni, addig is inkább legyetek türelemmel, ezen az egy sorozaton kár idegesíteni magatok :)
Like
Share

May 13th, 2018, 8:19 am #372

Nem tudom ki irta de olvastam hogy a kalandos nyarnak a majus 29 fontos nap akkor tehat jovo heten kiderul ha lesz folytatas
Like
Share

May 13th, 2018, 10:41 am #373

Amúgy meg kinek van kedve nyáron sorozatokat nézni, mert nekem nem, inkább kint vagyok. Max egyet nézek, télen meg többet. Nem értem, miért nem elég most egyszerre egy sorozat, egész nap a tévé előtt akartok ülni? Ennyire ráértek? Tudom, vissza lehet nézni, én is igy voltam vele, egy darabig csináltam is, de azt vettem észre hogy semmi szabadidőm, mert azt a sorozatok visszanézésével töltöttem, utána mehettem aludni, vagy el otthonról, mert egyszerűen azt kellett. Nem volt másra se időm. Úgyhogy csak egy sorozatot nézek. Elég az, amikor be vagyok táblázva.
A kis Linzer gyerek
Linz, 1997.09.28.
https://kislinzer.blogspot.hu/
Like
Share

May 13th, 2018, 12:48 pm #374

Rosicky wrote: Amúgy meg kinek van kedve nyáron sorozatokat nézni, mert nekem nem, inkább kint vagyok. Max egyet nézek, télen meg többet. Nem értem, miért nem elég most egyszerre egy sorozat, egész nap a tévé előtt akartok ülni? Ennyire ráértek? Tudom, vissza lehet nézni, én is igy voltam vele, egy darabig csináltam is, de azt vettem észre hogy semmi szabadidőm, mert azt a sorozatok visszanézésével töltöttem, utána mehettem aludni, vagy el otthonról, mert egyszerűen azt kellett. Nem volt másra se időm. Úgyhogy csak egy sorozatot nézek. Elég az, amikor be vagyok táblázva.
En tv-ben nem szoktam nezni sorozatokat foleg nyaron nem inkabb visszanezem este oket mielott lefekszem
Like
Share

May 14th, 2018, 9:29 pm #375

amanedi wrote:
Rosicky wrote: Amúgy meg kinek van kedve nyáron sorozatokat nézni, mert nekem nem, inkább kint vagyok. Max egyet nézek, télen meg többet. Nem értem, miért nem elég most egyszerre egy sorozat, egész nap a tévé előtt akartok ülni? Ennyire ráértek? Tudom, vissza lehet nézni, én is igy voltam vele, egy darabig csináltam is, de azt vettem észre hogy semmi szabadidőm, mert azt a sorozatok visszanézésével töltöttem, utána mehettem aludni, vagy el otthonról, mert egyszerűen azt kellett. Nem volt másra se időm. Úgyhogy csak egy sorozatot nézek. Elég az, amikor be vagyok táblázva.
En tv-ben nem szoktam nezni sorozatokat foleg nyaron nem inkabb visszanezem este oket mielott lefekszem
Jól teszed
A kis Linzer gyerek
Linz, 1997.09.28.
https://kislinzer.blogspot.hu/
Like
Share

May 16th, 2018, 12:44 pm #376

Sajnos a Kalandos nyár Párizs is félbemarad megint, Sors útjai ismétlés lesz helyette. :(
Like
Share

May 16th, 2018, 1:36 pm #377

Nektek megy a tvmustra oldal?Nekem csak azt mutatja hogy tolti be de valamiert nem akar indulni
Like
Share

May 16th, 2018, 2:26 pm #378

Mostmar megy nekem az nem jo hogy nem folytatjak a kalandos nyar parizst de az jo hogy legalabb megismetelik a sors utjait mert akkor legalabb nem ez lesz az ana harom arca utan
Like
Share

May 17th, 2018, 7:44 pm #379

szornyu...remelem a anat mar egy premier valtja 
Like
Share

May 18th, 2018, 7:38 pm #380

Riley wrote:
Annak mi ertelme lenne?
Mindent szeretnek ismételni.
Like
Share

May 18th, 2018, 7:39 pm #381

Riley wrote: szornyu...remelem a anat mar egy premier valtja 
Remélem már a Marimart és az Éjszaka királynőjét is premier fogja váltani.
Like
Share

May 18th, 2018, 8:07 pm #382

Ti még hisztek a mesékben? A TV2 új csatornái nem a szórakoztatásra, hanem pénzmosásra jöttek létre.
Like
Share

May 18th, 2018, 9:08 pm #383

Elég borzasztó, amit csinál az Izaura TV. Nem értem, miért nem lehet a tv2 leadott sorozatait délelőtt, kora délután ismételni. Persze jó az, hogy a tv2-re teszik a premiereket, de az Izaurára is kéne premier, mert ez amit csinálnak ez így szar. És szégyelljék magukat, hogy még az évados sorozatokat se tudják leadni normálisan. És most bejelentik, hogy új adók jönnek? De minek? Ezeket se tudják normálisan rendbe rakni... Ha az Izaura tv-n csak 2 premier futna, nem lenne egy szavam se. És a 3 Anát mi fogja váltani? Álmodj velem???
Már tényleg csak a tv2-ben lehet bízni.
Like
Share

May 18th, 2018, 10:04 pm #384

Gaskó wrote: Ti még hisztek a mesékben? A TV2 új csatornái nem a szórakoztatásra, hanem pénzmosásra jöttek létre.
Pontosan. Az utolsó mondatodat kell felfogni és értelmezni mindenkinek, hisz ennél világosabban nem lehet leírni a magyarázatot. Így érthető, hogy miért nincs, vagy miért van alig premiertartalom, már ha adnak oly ritkán. 
Like
Share

May 20th, 2018, 7:32 pm #385

Gaskó wrote: Ti még hisztek a mesékben? A TV2 új csatornái nem a szórakoztatásra, hanem pénzmosásra jöttek létre.
Amíg van rajta olyan sorozat, amit nézek, meg tudom, hogy van két leszinkronizált sorozatuk, amik leadásra várnak, addig reménykedek. A reményt akkor szoktam elveszteni, ha féléven át semmi nézni való nem akad.  
Like
Share

May 20th, 2018, 8:03 pm #386

Melyik az a két sorozat, amit leszinkronizáltak?
Like
Share