Propozycjia na maly konkurs na tego stronnu, Polskie "What If?"

Polish language forum for discussion of all armour modelling-related topics. Hosted by Tomasz Basarabowicz.

Propozycjia na maly konkurs na tego stronnu, Polskie "What If?"

July 2nd, 2005, 4:57 am #1

by chialem suggerowac pomis na maly konkurs jak mamy pare ludzi zgodnich zeby cos zbudowac czekawiego i pokazac zdiec na tego DG, Polskie "What if". Moses bylie czego zbudowac, ale musi byc dobre opowedziennie dlacego i jak jest zwianzanny z Polskiem Historii. Cos jak Polskiech Hurraganow ktorie byli dostarchanie przez Anglii w 1939 roku i brali udzial w obronny kraiju. Wybralem samalot zeby wytumlacec. Co mysies o tego tematu? Moze wieciej ludzie bedzie na tego stronu z takim mini konkurs. Wieciej punktow na originalnosc idee, to moze bych szybka, dobra budowa.
Like
Share

July 2nd, 2005, 7:46 am #2

Pomys³ rewelacyjny!!! Co prawda w tej chwili nie mam konceptu na to co mó³bym zrobic, ale sama idea takiego konkursu podoba mi sie bardzo
pozdrawiam
Like
Share

July 2nd, 2005, 2:52 pm #3

Mnie te¿ siê pomys³ podoba
Like
Share

July 2nd, 2005, 8:55 pm #4

Nie chce dawac prace dla kogos innego, ale jak to nie bedzie tu na ML, do moze na inniego stronu w WWW, jakis Polski stron modelarski. Myslie ze by bylo dobzie dla tego stronu zeby wieciej ludzie wiedzieli ze jest, i moze wtedy, mamy mozliwosc ze ta stronna bedzie w uzytku cziesto.

Myslie ze ten konkurs by mog byc tak zorganizowanny. Ktos bedzie mial informacjie o co ktos ma w planie, te informacjie bedie utzymanie przed czasu na regeistracjie, i pozni data bedzie kiedy kazdy pokazy ich zdiec (mozie jeden dobre albo dwa sredniech jakosci i opis) na tego stronu, i bedzie termin na glosowanie przez kazdiego. Myslie ze na nas pierszy konkurs do certifikatow bedzie chyba tylko nagroda ze mozna offerowac w tym czasie, i cie co wygrali do bede cie kto odznakowa jakosc nastepniego konkorsu.

Cel jest zeby miec dobre czas w budowie, i pokazac originalniego pomyslow, zamiast tego samego Shermanow, Panterow, albo Tygrisow.

Jestem otwarte do zmian.
Like
Share

July 2nd, 2005, 9:14 pm #5

O istnieniu MLa wie wielu, jednak jesli chodzi o ankiete, to najlepiej byloby zrobic to na jakims forum z jezykiem PHP lub jego modyfikacja, tam mozna zrobic ankiete dosc latwa w uzyciu
Like
Share

July 3rd, 2005, 1:56 pm #6

by chialem suggerowac pomis na maly konkurs jak mamy pare ludzi zgodnich zeby cos zbudowac czekawiego i pokazac zdiec na tego DG, Polskie "What if". Moses bylie czego zbudowac, ale musi byc dobre opowedziennie dlacego i jak jest zwianzanny z Polskiem Historii. Cos jak Polskiech Hurraganow ktorie byli dostarchanie przez Anglii w 1939 roku i brali udzial w obronny kraiju. Wybralem samalot zeby wytumlacec. Co mysies o tego tematu? Moze wieciej ludzie bedzie na tego stronu z takim mini konkurs. Wieciej punktow na originalnosc idee, to moze bych szybka, dobra budowa.
Powstal juz taki model. Przynajmniej jeden.

To "Crusader Kk.IV" czyli T-34 w polskich barwach na Pustyni Zachodniej, ktory trafil tam z ewakuowanymi z Sowietow zolnierzami Andersa ...

Wierzcie lub nie, ale publicznosc, a przynajmniej jej czesc, dala sie nabrac.

Zdjecia modelu mozna zobaczyc ponizej
(pierwsze trzy na tej stronie):

http://ipmsstockholm.org/open/tour_2002/index.htm

TB
Like
Share

July 3rd, 2005, 4:58 pm #7

O istnieniu MLa wie wielu, jednak jesli chodzi o ankiete, to najlepiej byloby zrobic to na jakims forum z jezykiem PHP lub jego modyfikacja, tam mozna zrobic ankiete dosc latwa w uzyciu
ML to forum pojazdow, a czy do projektu lapaly by sie samoloty? Bo mam pomysl na "upgrate" PWSa 26.
Like
Share

July 3rd, 2005, 5:54 pm #8

Myslie ze jak samalot bedzie i to nie jest z jakis pojazdow do musimy idz do innego foremu. Wledug ilosc odpowiesc, myslie ze tylko my obydwa jestesmi tylko zainteresowani wtym pomyslu, nie myslie ze Tomasz chce wieciej pracie!

Cos wledug tego "Andersa T-34" jest co mialem w mysli. Jest mozliwosc miec dobre czas przez budowie od "powazniech" projectow ze my mamy az za duzo. Mozna tez uzywac modelli ze sa zastempoinny w rynku przez nowiech i lepiej opracowannych modelli jak Sdkfz 251 lub innych. Mam pare pomislow juz, dwie powazniech, jeden takie na usmiech.

Like
Share

July 3rd, 2005, 6:35 pm #9

No jeszcze Kamil Ja bym chetnie zrobi³ samolot PWS 26 w wersji jednomiejscowej jako bombowiec nurkujacy, taki polski He 123
Like
Share

October 8th, 2005, 11:01 am #10

Myslie ze jak samalot bedzie i to nie jest z jakis pojazdow do musimy idz do innego foremu. Wledug ilosc odpowiesc, myslie ze tylko my obydwa jestesmi tylko zainteresowani wtym pomyslu, nie myslie ze Tomasz chce wieciej pracie!

Cos wledug tego "Andersa T-34" jest co mialem w mysli. Jest mozliwosc miec dobre czas przez budowie od "powazniech" projectow ze my mamy az za duzo. Mozna tez uzywac modelli ze sa zastempoinny w rynku przez nowiech i lepiej opracowannych modelli jak Sdkfz 251 lub innych. Mam pare pomislow juz, dwie powazniech, jeden takie na usmiech.
i to jak....wreszcie przemoge sie zbudowac cos "polskiego"....
az wstyd!
Like
Share