Dotaz

Ceské a slovenské modelárské fórum moderované Jirím Zahradníkem a Tomášem Szaboem. Fórum je zamerené na techniku všech merítek a vojenskou historii.

Dotaz

September 20th, 2005, 7:19 pm #1

Pøihlásil jsem se a snad i udìlal vše tak jak je napsáno v návodu, abych mohl pøispívat do Fora , ale nevím jak. Ani se nedostanu na kontakt, E-mail s admini. A když otevøu Post now a kliknu na Insert Object s úmyslem vložit fotografii tak se my objeví Dialog webové stránky ?? s kterým si nevím rady, jiné ikonky na obrazovce nejsou Tak mi poraïte jak z toho všeho ven. Dìkuji
Like
Share

September 20th, 2005, 8:45 pm #2

Po kliknuti na "Insert Objekt" se Vam v leve casti "Dialogu" objevi "files" a "ressources". Vy kliknete na zalozku "files", kde je odkaz na "temporary files". Vlevo dole mate nyni moznost kliknout na "upload" a "realms". Vyberte "upload". Pak - v závislosti na Vasem prohlizeci - se objevi "prochazet" nebo "search", ci jiny ekvivalent. Kliknete na toto tlacitko a najdete soubor, ktery chcete zverejnit. V jmene se nesmi objevovat zadne specialni znaky (pouze alfanumericke) a pokud je soubor vestsi nez 107 kb, nezobrazi se. Doporucena velikost je 75kb. Pokud budete mit i nadale porblemy, ozvete se mi na mail, napiste mi, jaky pouzivat OS a prohlizec.
Like
Share

September 21st, 2005, 5:37 am #3

Jirko udelal jsem jak jsi poradil az do faze kdy jsem vlozil pod Tempory files pres Upload 3 obrázky a pak jelikoz nevedel jak dal jsem kliknul na Insert file a odeslal pres Post. Ale v prispevku Tri obrazky na zkousku se mi objevil jen jeden???Tak se chci zeptat co jsem udelal spatne a co mel udelat???Jinak jsem nenasel tvoji Email adresu a jeste bych i prosil adresu na Tomase S. Psali jsem si drive nez mi zgebnul pocitac a ja vsechno po reinstalaci ztratil. Anebo at se mi ozve na k.lounak@seznam.cz
Dík Karel

Kolik max. obrazku mohu pridat k prispevku? A jak tedy aby se zobrazili vsechny a ne jenom jeden jak jsem psal nahore. Potrebuji exaktní postup abych forum nezasíral dalšími nepovedenými pøíspìvky.
Like
Share

September 21st, 2005, 7:06 am #4

E-mailova adresa se objevi, pokud kurzorem najedes na jmeno prispevatele, tak v levem dolnim rohu okna prohlizece, jinak kdyz kliknes na jeho jmeno, muzes poslat e-mail primo pres outlook. Mum mail je jirka.zahradnik@seznam.cz Koukam, ze jsem navod nedotahl uplne do konce - moje chyba. Po vybrani souboru, ktery uploadujes, klikni vpravo na "insert file" (po vybrání obrazku se zmeni na "insert link". Uvidis maly nahled a webovou adresu. Pokud chces zverejnit dalsi obrazek, tak cely postup zopakujes. Uvidis vsechny tebou vlozene obrazky. Pocet neni nijak omezen, muzes vlozit 20, 50 i 100 obrazku, ale mysli i na "modemisty", pro nekoho muze byt 20 fotografii uz moc.
Like
Share

September 22nd, 2005, 5:19 pm #5

Tak už to asi umím. Ale trochu jinak než jsi psal. Pøesto dìkuji a bude-li problém , ozvu se.
Like
Share