Informacje o forum.

Lika
Maniak
Lika
Maniak
Joined: November 20th, 2016, 2:35 pm

December 27th, 2016, 3:59 pm #1

Czym jest KAWAIISUB?

Czemu nie widzę innych postów np: Dram, filmów lub programów?

By zobaczyć te posty lub obejrzeć dramę musisz się zarejestrować.

KAWAIISUB to fanowska grupa tłumaczeniowa, zajmująca się tłumaczeniem piosenek, programów telewizyjnych, dram, a nawet anime z Azji.

Czy możesz umieszczać swoje tłumaczenia na KAWAIISUB?

Jeżeli nie należysz do ekipy, nie możesz umieszczać u nas swoich tłumaczeń, chyba że chcesz nawiązać jakąś współpracę, ponieważ masz np: kanał na youtube lub bloga, a może nawet forum. Jeżeli tak, to proszę skontaktuj się z nami przez maila: kawaiisubpl@gmail.com

Czy można brać naszą prace i wstawiać na swoje portale?

Nie zabraniamy tego, ale jeśli chcecie wstawić nasze tłumaczenia, to musi być ujęta informacja, że tłumaczenie pochodzi od nas. Jeśli się do tego nie dostosujecie, to będziemy zgłaszać osobę, która to zrobiła, ponieważ to nie jest stosowne. To kradzież i nie szanowanie pracy innych.

Czy przyjmujecie propozycje?

Oczywiście, że tak! Wszystkie propozycje możecie pisać w specjalnych postach na forum lub pisać na maila bądź pisać prywatne wiadomości na facebooku.
Niestety nie jesteśmy w stanie przyjmować wszystkich próśb o piosenki lub programy, więc się nie denerwujcie, jak nie będzie długo waszych propozycji.

Z jakich języków tłumaczycie? Czy jeżeli nie znam koreańskiego, mogę wciąż starać się o wstęp do grupy?

Tłumaczymy najczęściej z języka angielskiego, ponieważ nie każdy maniak Korei czy Japonii potrafi mówić w tym języku, więc jest łatwiej z angielskiego.
Ale jeżeli znasz inne języki, w których są dostępne tłumaczenia, czy wręcz sam koreański/japoński, a nawet chiński, to jesteś u nas mile widziany.

Tytuły na forum:

---------------------------------------------------------------------------------------
Widze ,tylko Ciebie.
Chociaz, wiem, ze w twoim sercu jest ktos inny,
prawdopodobnie nie znasz nawet mych uczuc.
Quote
Like
Share